FAQ


Jak zamówić projekt?


Aby złożyć zamówienie wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub wysyłając zapytanie na hello@wearemonday.com. Można również skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 604 422 204 oraz odwiedzając nas w Katowicach na ul. Wandy 16/2Jak się przygotować na pierwszą rozmowę?


Na pierwszym spotkaniu przedyskutujemy jakie efekty strona ma osiągnąć. Warto wcześniej przemyśleć co chcemy osiągnąć tworząc nową witrynę. Czy strona ma generować nowych klientów, tworzyć między nimi interakcję czy może tylko ma być naszą wizytówką w sieci. Następie będziemy prosili o przygotowanie treści oraz ilości podstron. Dopełnieniem będzie wspólne ustalenie zdjęć jakie użyjemy na stronie.Jak przebiega tworzenie strony internetowej?


Aby usprawnić proces tworzenia strony, podzieliliśmy prace na kilka etapów:
- Ustalenie z Klientem jego potrzeb
- Projekt serwisu
- Projekt podstron serwisu
- Poprawki
- Wdrożenie serwisu zgodnego z projektem
- Testy strony
- Wdrożenie strategii na przyszłośćJak długo trwa stworzenie strony internetowe?


Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Cały proces jest zależny od zaawansowania projektu. Proste strony z kilkoma podstronami jesteśmy w stanie przygotować od 3 do 10 dni. W przypadku bardziej zaawansowanych serwisów taki proces może trwać dłużej.Czy projekt graficzny zawiera poprawki?


Każdy projekt posiada ustaloną liczbę poprawek które można wdrożyć. Większe poprawki powinny być wprowadzone po przesłaniu projektu. Mniejsze zmiany realizujemy już po wdrożeniu serwisu. Zależy nam, aby nasi Klienci otrzymali produkt z którego będą w pełni zadowoleni.


Czy będę musiał sam wybrać domenę i serwer?


Na życzenie klienta konfigurujemy serwer i domenę od podstaw. Pomagamy przy doborze odpowiedniego hostingu i wdrażamy wszystkie ustawienia. Jeżeli klient chciałby wdrożyć serwis na swoją obecną domenę, również pomagamy skonfigurować wszystkie usługiCzy otrzymam kod strony?


Na życzenie klient może otrzymać kod strony do modyfikacji we własnym zakresie. Nie uzyskuję on jednak praw do wykorzystywania go w celach komercyjnych.W jakich technologiach tworzona jest strona?


Wykorzystujemy technologie:
HTML 5
CSS 3
SASS
PHP
SQL
JavaScript
jQuery
AJAX

WordPress

PrestaShopCzy strona internetowa może mieć dodatkowe funkcjonalności?


Jesteśmy w stanie przygotować zarówno proste strony, jak również aplikacje webowe i dedykowane. Na stronach najczęstszymi funkcjonalności są formularze oraz kwestionariusze korzystające z baz danych.Czy będę mógł modyfikować treści na stronie?


Większość stron tworzymy w oparciu o najpopularniejszy system CMS - WordPress. Dzięki temu klient ma łatwy i wygody dostęp do wprowadzania najczęstszych zmian na stronie takich jak nowe teksty czy zdjęcia. Po akceptacji gotowej strony przeprowadzamy szkolenie na którym pokazujemy jak korzystać z panelu CMS.Czy będę mógł analizować ruch na stronie?


Tak, na każdej stronie instalujemy darmową wtyczkę Google Analytics. Dzięki temu w łatwy i wygodny sposób klient może analizować ruch na stronie oraz sprawdzać jakie metody marketingu działają najlepiej. Po akceptacji gotowej strony przeprowadzamy szkolenie na którym pokazujemy jak wdrożyć nową strategię działań w internecie. Na życzenie klienta możemy również co miesiąc raportować o efektach e-marketingu i wyświetleniach strony.Czy mogę przerobić swoją obecną stronę internetową?


Tak, możemy również edytować obecną stroną. Podczas pierwszej rozmowy podejmujemy decyzję czy bardziej efektywne będzie edytowanie starej strony czy stworzenie strony od podstaw. Często okazuję się, że znacznie łatwiej i szybciej jest zaprojektować nową witrynę.Czy stworzona strony nadają się do pozycjonowania?


Nasze strony są w pełni optymalizowane pod SEO. Dzięki temu nie trzeba wprowadzać zmian, a strony są lekkie i łatwo się pozycjonują.Czy jest możliwy projekt całej identyfikacji wizualnej?


Jesteśmy w stanie zaprojektować w pełni wszystkie składowe identyfikacji wizualnej. Pomagamy w ustaleniu nazwy, tworzymy logotyp, wybieramy kolory i ustalamy szablony grafik. Dodatkowo tworzymy projekt wizytówek i innych materiałów reklamowych, tak aby zachować pełną spójność wizerunku marki.