replica uhren deutschland it.wellreplicas.to es.wellreplicas.to fr.wellreplicas.to pt.wellreplicas.to rolex podróbka de.upscalerolex.to it.upscalerolex.to rolex imitacion replique rolex
4
1

Endorfiny a zaburzenia wzwodu

Dysfunkcje seksualne mogą pojawić się u mężczyzn w różnych przedziałach wiekowych, aczkolwiek najczęściej dotykają tych będących w sile wieku. Wielu z nich obawia się udania do specjalisty, z tego względu sami próbują sobie im zaradzić. Oczywiście przynosi to różny skutek, gdyż nie wszystkie metody okazują się skuteczne w walce z zaburzeniami potencji. Nie każdy mężczyzna zdaje sobie sprawę, iż istnieją pewne proste sposoby na zachowanie swojej sprawności seksualnej.

Czasem wystarczy do tego jedynie zmiana, diety, rezygnacja z używek oraz zadbanie o aktywność fizyczną. Ruch jest sprzymierzeńcem potencji. Aktywność fizyczna nie powinna być lekceważona, gdyż w znacznym stopniu oddziałuje ona na męską potencję. Dzieje się tak dzięki endorfinom, a więc hormonom szczęścia. To właśnie od nich zależy dobry nastrój mężczyzny, zmniejszone odczuwanie bólu i poczucie zadowolenia. Endorfiny uwalniane są przez organizm w trakcie śmiechu i wysyłki fizycznego. Mężczyzna, u którego pojawiają się zaburzenia erekcji, powinien więc w pierwszej kolejności zacząć się ruszać, nie musi konieczne zapisywać się na siłownię, gdyż równie skuteczne okazuje się bieganie.

Endorfiny a potencja- co mężczyzna powinien wiedzieć?

Aktywność fizyczna powoduje nie tylko uwolnienie się endorfin, ale także wpływa na nastrój. Mężczyzna łatwiej relaksuje się w sypialni i nie odczuwa aż tak silnego stresu. Ma doskonałe samopoczucie, przez co może wykazać się również w sferze życia intymnego. Co ważne, nie trzeba ciężko i długo trenować, aby móc zauważyć takie działanie. Wystarczy jedynie pół godziny aktywności fizycznej, aby do krwiobiegu mogła zostać uwolniona odpowiednia ilość endorfin. Oprócz tego, uprawianie sportu prowadzi do podwyższenia poziomu testosteronu, który oddziałuje pozytywnie na poziom libido. Mężczyzna nie tylko czuje się dobrze, ale wzrasta jego pożądanie i ma ochotę na seks. Ponadto treningi niosą ze sobą jeszcze jedną widoczną zaletę. Mężczyzna aktywny może cieszyć się lepszym wyglądem, a co za tym idzie, będzie się czuł pewny siebie i nie będzie miał kompleksów. Osoba, która czuje się dobrze w swoim ciele, rzadziej boryka się z problemami z erekcją.

Jaki sport najlepiej uprawiać na potencję?

Właściwie każdy rodzaj sportu i aktywności fizycznej da doskonałe rezultaty i będzie działać pozytywnie na męskie libido. Wiele więc zależy od indywidualnych preferencji mężczyzny. Niektórzy panowie preferują treningi cardio, natomiast inni wolą wyciskanie na ławce. Jeszcze inni wolą pływanie na basenie, czy bieganie po parku z ukochaną. Każda aktywność okaże się drogocenna dla ludzkiego zdrowia i męskiej potencji. Może być to także jazda na rowerze czy też zapisanie się na sport drużynowy (siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna). Doskonale rozwijają ciało także pewne sporty walki (kick-boxing, karate, boks). Wszystkie zależy od tego, co interesuje daną osobą, należy jedynie pamiętać, jak ważna jest systematyczność. Warto jednak podkreślić, iż znane są 3 rodzaje treningów, które najlepiej oddziałują na męską erekcję.

Jest to między innymi trening tlenowy (aerobowy), który służy w celu dotlenienia wszelkich komórek ciała. W trakcie takich ćwiczeń komórki mają zapewniony stały dostęp do tlenu z krwiobiegu. Trening, aby okazał się skuteczny, musi trwać ok. 30 minut. Właśnie po tym czasie organizm zaczyna uwalniać endorfiny i spalać tłuszcz. Inną polecana aktywnością dla mężczyzn mających problemy z erekcją jest trening siłowy. Uwalnia on endorfiny, a ponadto podnosi poziom testosteronu. Warto pamiętać o regularności tych ćwiczeń, aby zapewnić sobie stały wyższy poziom tego hormonu. Kolejnym polecanym treningiem są ćwiczenia mięśni Kegla. Odpowiadają one za wstrzymywanie moczu. Należy je spinać i rozluźniać, aby móc polepszyć swoją potencję. Tutaj także należy pamiętać o regularności ćwiczeń, aby móc cieszyć się z widocznych efektów. Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla męskiej potencji. Mężczyzna, który znajduje się w doskonałym nastroju, ma większą ochotę na seks. Jego łóżkowe problemy znikają i może cieszyć się ze zbliżenia z partnerką.

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply